dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2013

Pieśni, Wiersze, Rytuały w Wieniawie

Pieśni, Wiersze, Rytuały w Wieniawie

Gminna Biblioteka Publiczna w Wieniawie zaprasza na pokaz filmu „Pieśni, Wiersze, Rytuały”, który odbędzie się we wtorek, 30 kwietnia 2013 r. o godzinie 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie.

Obchody Rocznicy Konstytucji 3 Maja w Radomiu

Obchody Rocznicy Konstytucji 3 Maja w Radomiu

Serdecznie zapraszamy na uroczystości o charakterze patriotyczno-religijnym z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Turniej w Iłży już po raz 16

Turniej w Iłży już po raz 16

Już w majowy weekend odbędzie się XVI Turniej Rycerski w Iłży. Po raz pierwszy bilety będzie można nabyć przez Internet i za pośrednictwem sieci Empik i Media Markt. Tegoroczna impreza tradycyjnie odbędzie się w pierwszy majowy weekend czyli 4 i 5 maja. Inscenizację przygotuje Smocza Kompania. Na przybyłych czekają liczne atrakcje.

Szydłowieckie Zygmunty!

Szydłowieckie Zygmunty!

Szydłowieckie Zygmunty” na dobre wpisały się w kalendarz kulturalny miasta i od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców miasta, ale również i gości. Ich organizacja angażuje wszystkie środowiska społeczne, zaczynając od dzieci i młodzieży, poprzez środowiska artystyczne aż po najstarszą szydłowiecką parafię św. Zygmunta i władze miasta. Zapraszamy – 2-3 maja – Rynek Wielki w Szydłowcu.

Strona 1 z 8 [ 1 2 3 4 .. 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224077

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska