dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2011

Sposoby wykorzystania dóbr kultury

Sposoby wykorzystania dóbr kultury

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Sposoby wykorzystania dóbr kultury dla potrzeb rozwoju funkcji turystycznej na Mazowszu przy wsparciu z Funduszy Strukturalnych" wydaną przez SGGW w 2008 r. pod redakcją naukową Haliny Powęski

Poradnik Kwaterodawcy

Poradnik Kwaterodawcy

Zachęcamy do zapoznania się z "Poradnikiem Kwaterodawcy" opublikowanym na stronie Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej. Informacje zawarte w poniższym poradniku mają pomóc przygotować się osobom planującym lub już rozpoczynającym działalność agroturystyczną do profesjonalnego prowadzenia tej działalności.

Marcowe PROWieści

Marcowe PROWieści

Zachęcamy do lektury kolenjnego numeru miesięcznika „PROWieści” wydawanego przez Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW. Zamieszczono w nim najbardziej aktualne informacje dotyczące realizowanego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.

Edukacja ekologiczna społeczności lokalnej

Edukacja ekologiczna społeczności lokalnej

Zachęcamy do lektury publikacji: "Edukacja ekologiczna społeczności lokalnej na rzecz zrównoważonego rozwoju" wydanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu. Broszura dedykowana jest dla dzieci starszych i młodzieży szkolnej do projektu CEE w Radomiu.

Strona 3 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278300

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska