dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2011

Dwór Zbożenna w Przysusze

Zachęcamy do odwiedzenia Dworu Zbożenna znajdującego się w Przysusze. Dwór Zbożenna to XVIII wieczny zabytkowy obiekt otoczony 5 hektarowym parkiem z ponad hektarowym stawem rybnym. Wielokrotnie odrestaurowywany, ostateczny swój kształt zawdzięcza przebudowie w latach dwudziestych zeszłego wieku.

Ocena i ochrona bioróżnorodności wód

Zachęcamy do lektury publikacji "Ocena i ochrona bioróżnorodności wód" wydanej pod redakcją: Małgorzaty Jankun, Grażyny Furgała - Selezniow, Małgorzaty Woźniak, Anny M. Wiśniewskiej.

Bezpłatne szkolenia

Firma Creator Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach: Sprzedawca z obsługą komputera i kasy fiskalnej (180 godzin.) skierowanych do osób odchodzących z rolnictwa lub rybołówstwa (rybactwa) mieszkających na terenie województwa mazowieckiego.

Targi Agrotravel 2011

Targi Agrotravel 2011

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Agrotravel, które odbywają się w dniach 15-17 kwietnia 2011 r. w Kielcach już po raz trzeci. Organizatorami tagów są Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Ministrem Sportu i Turystyki oraz Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego.

Strona 2 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278192

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska