dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Kwiecień 2011

Łomża - drugie wydanie przewodnika!

Łomża - drugie wydanie przewodnika!

Urząd Miejski w Łomży wznawia wydanie cieszącego się ogromną popularnością przewodnika pt. "Łomża. Gród na nadnarwiańskiej skarpie" autorstwa Rafała Zubkowicza, wydanego w serii PolskaTurystyczna.pl. W 2010 r. przewodnik otrzymał główną Nagrodą Magellana w kategorii "przewodniki kieszonkowe" i uzyskał wiele pochlebnych recenzji prasowych.

Długi weekend Pilicą – Majówka

Długi weekend Pilicą – Majówka

Biuro Turystyki Kajakowej "Spływanie" w Mleczkowie w gminie Zakrzew zaprasza na Majówkę Pilicą i Drzewiczką. Organizowane są 4-dniowe spływy w „weekend majowy” i „Bożego Ciała”. Czas spędzony w kajaku to świetny sposób na ocknięcie się z zimowego snu i poprawę formy przed sezonem letnim.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" zaprasza na bezpłatne szkolenia z działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej. Szkolenia skierowane są do mieszkańców gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wolanów, Wieniawa, Zakrzew;

Nabory wniosków w LGD Razem dla Radomki

Nabory wniosków w LGD Razem dla Radomki

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów wiejskich w zakresie: Działania: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Odnowa i Rozwój Wsi.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224239

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska