dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Konkurs na film promujący Program Infrastruktura i Środowisko

”Zrób REC.onesans” jest to konkurs internetowy na film promujący Program Infrastruktura i Środowisko nagrywany telefonem komórkowym lub innym przenośnym rejestratorem obrazu i dźwięku. Konkurs trwa od 12 lipca do 10 sierpnia 2013 r. i jest adresowany do osób w wieku 18-29 lat.

Filmy można zgłaszać w dwóch kategoriach: film nakręcony telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym (z montażem), film nakręcony kamerą przenośną typu handy-cam (z montażem).
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie musisz: nakręcić komórką, aparatem lub kamerą krótki film dotyczący projektów z Programu Infrastruktura i Środowisko; zmontować film i przesłać go na stronę internetową konkursu. Wśród nagród przewidzianych dla uczestników konkursu są tablety multimedialne, kamera zewnętrzna i przenośne dyski pamięci.

Więcej informacji na stronie konkursu: http://www.zrobreconesans.pois.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=102


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278138

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska