dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Koncert noworoczny w wykonaniu Humi Accordian Band w Zakrzewie

31 stycznia 2014 r. w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu zespołu Humi Accordion Band.

HUMI ACCORDION BAND jest szkolnym zespołem muzycznym prowadzącym działalność artystyczną od roku 1986 przy Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Założycielem, dyrygentem oraz aranżerem większości utworów jest długoletni nauczyciel Andrzej Humski - absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie. Jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów amatorskich i zawodowych sprawiło, że w repertuarze HUMI ACCORDION BAND znajdują się kompozycje różnych stylów od muzyki klasycznej poprzez popularną do rozrywkowej. Od 2012 roku opiekunem zespołu jest Pan Artur Miedziński – nauczyciel klasy akordeonu, kierownik sekcji.

W skład zespołu wchodzą uczniowie klasy akordeonu, instrumentów dętych, strunowych i perkusyjnych Szkoły Muzycznej I i II stopnia oraz gościnnie absolwenci. Zespół koncertuje w regionie, w kraju i za granicą.

Na koncert zaprasza Wójt Gminy Zakrzew wraz z Dyrekcją Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie. Początek o godzinie 18.00.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361086

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska