NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Koncert Kolęd i Pastorałek w Wolanowie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 w Kościele p.w. NMP Wniebowziętej w Jarosławicach (gmina Wolanów).

W programie zaplanowano występ laureatów szkolnego konkursu Kolęd i Pastorałek z PSP w Bieniędzicach; kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego Bieniędzice, występ Patrycji Kozyry; kolędy w wykonaniu scholi parafialnej i koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu Katarzyny Bochyńskiej Wojdył.

Wydarzenie organizowane jest przez Wójta Gminy Wolanów Adama Gibałę, przy współpracy z Dyrekcją Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieniędzicach i Parafią p.w. NMP Wniebowziętej w Jarosławicach.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2923092

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska