dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Koncert zimowy Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na „Koncert Zimowy”, przedstawiający muzyczny kontrast pomiędzy Europą a Ameryką Południową, który odbędzie się w sobotę, 18 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu.

Wystąpią:
• Michał Zaborski - altówka
• Enrique Batiz - dyrygent
• Radomska Orkiestra Kameralna

W programie: L. van Beethoven: I symfoniaC-dur op. 2, F. A. Hoffmeister: Koncert altówkowy D-dur, M. M. Ponce : Estrellita,J. Rodrigo: Zarabanda Lejana, Villancico.

Koncert zimowy to także zderzenie dwóch całkowicie odmiennych osobowości: solisty Michała Zaborskiego oraz dyrygenta Enrique Batiza. Ta mieszanka na pewno rozgrzeje melomanów w styczniowy, zimowy wieczór. Usłyszymy między innymi dzieła dwóch niemieckich kompozytorów żyjących niemal w tych samych latach: Ludwiga van Beethovena oraz Franza Antona Hoffmeistra.

Pierwszego z nich nikomu nie trzeba przedstawiać, ale drugi, pamiętany jako wydawca, jest kompozytorem prawie zupełnie nieznanym. Niezbyt to sprawiedliwy wyrok historii, bo jak usłyszymy w znakomitym koncercie altówkowym, jego muzyka obfituje w momenty wielkiej urody, zachwycając śpiewnością i klasyczną doskonałością formy. Solistą będzie Michał Zaborski, na co dzień lider grupy altówek naszej radomskiej orkiestry. Artysta jest także etatowym członkiem Orkiestry Sinfonia Varsovia. Jest także współzałożycielem "Atom String Quartet" - pierwszego w Polsce kwartetu smyczkowego wykonującego muzykę jazzową.

Cena biletu:
• I strefa - bilet normalny 20 zł ; bilet ulgowy 17 zł
• II strefa- bilet normalny 14 zł, bilet ulgowy 12 zł

Źródło: Radomska Orkiestra Kameralna


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4360991

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska