dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na kiermasz świąteczny do Radomia.

Na radomskim Rynku trwa świąteczny kiermasz. Towarzyszą mu liczne atrakcje w tym występy zespołów i chórów. Od niedzieli dodatkową atrakcją jest lodowisko. Serdecznie zapraszamy jeszcze do czwartku.

Kiermasz Świąteczny wystartował w czwartek, 15 grudnia. Na straganach można kupić między innymi bożonarodzeniowe ozdoby, choinki, stroiki, miody, rękodzieło artystyczne, czy słodycze. Zakupy będzie można tam zrobić do 22 grudnia. W sobotę i niedzielę miasto przygotowało dla mieszkańców wiele innych atrakcji. Tłumów nie było, ale przez cały dzień pojawiały się tam grupy ludzi. Goście mogli między innymi podziwiać magiczne sztuczki Just Ediego, finalisty telewizyjnego show „Mam talent”. Wystąpili też Halniacy i kolędnicy ze szkół. Wystawiono też spektakl „Opowieść wigilijna” według powieści Karola Dickensa. Na scenie pojawili się też górale z zespołu Żywczanie. Odbyły się też warsztaty kulinarne.

fot. www.radom.pl

 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281031

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska