dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Hotel i Restauracja Karo w Mleczkowie - nowy obiekt na mapie obszaru LGD

Hotel Karo w Mleczkowie k. Radomia to nowoczesne i eleganckie miejsce na organizację wesel, konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddany został nowoczesny obiekt, w którym możemy zorganizować konferencje, szkolenia, warsztaty oraz spotkania integracyjne w niepowtarzalnych i eleganckich wnętrzach. Lokalizacja Hotelu Karo gwarantuje Gościom spokój i możliwość odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala na szybkie i wygodne dotarcie do centrum Radomia.

Hotel oferuje komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych korporacyjnych przyjęć. Zapewnia klimatyzowane sale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny: telebimy, video Wall, 7 stref nagłośnienia, system wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną, nagłośnienie estradowe, specjalny sufit akustyczny, komunikacja audio – video między salami, profesjonalne oświetlenie, dostęp do Internetu.

W eleganckiej klimatyzowanej sali bankietowej, na życzenie naszych gości organizowane są przyjęcia weselne, komunijne, okolicznościowe i integracyjne. Wyjątkowej atmosfery panującej w Hotelu Karo dopełni wyśmienity smak kuchni serwowanej w hotelowej restauracji czynnej 7 dni w tygodniu. O Państwa podniebienia zadba szef kuchni Paweł Banaszek, były kucharz warszawskich restauracji, m. in. w Hotelu Radisson SAS 5*, Hotelu Holiday Inn 4* oraz restauracji Bazyliszek. Szef kuchni skomponuje menu dostosowane do Państwa oczekiwań oraz zadba o to, aby specjały naszej restauracji, przygotowywane z pasją i troską o najwyższą jakość produktów, zadowoliły nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne.

Dla gości hotelu przygotowanych jest 50 miejsc noclegowych w nowoczesnych komfortowych pokojach o wysokim stan radzie z łazienkami (w tym apartamentach) wyposażonych w indywidualnie sterowaną klimatyzację, WI-FI, telefon oraz telewizor. Niewątpliwą atrakcją Hotelu jest Zimowy Ogród, który przyciąga uwagę niezwykłym wystrojem i dobrze nasłonecznionym wnętrzem. Nasi hotelowi oraz restauracyjni Goście mogą poczuć w tym miejscu wyjątkową, pełną spokoju atmosferę. Ponadto na terenie naszego obiektu znajduje się grillowa chata, gdzie w okresie wiosenno-letnim proponujemy Państwu organizację spotkań ze znajomymi lub rodziną przy grillowych smakołykach.

Z myślą o najmłodszych Gościach Hotelu oddany został do dyspozycji także doskonale wyposażony i bezpieczny plac zabaw, który wypełni wolny czas i umili pobyt każdemu dziecku podczas odbywających się spotkań oraz przyjęć.

"KARO" Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew

Telefon. +48 380 18 99, kom. 608-058-459,e-mail: recepcja@hotelkaro.pl

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361003

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska