dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Od 4 do 10 lipca potrwają 14. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

W ramach Kameralnego Lata odbędą się między innymi konkursy, warsztaty, ale nie zabraknie też pokazów filmów pełnometrażowych, czy zajęć profilaktycznych.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w niedzielę (4 lipca) o godzinie 14:00 na scenie plenerowej przy ul. Żeromskiego. O 21:30 na parkingu przed Castoramą przy ul. Energetyków zaprezentowany zostanie film "Green Book" w ramach kina samochodowego.

Na poniedziałek zaplanowane jest śniadanie prasowe, a także warsztaty w ramach Akademii Zawodowców. O 21:30 rozpoczną się pokazy w Konkursie Filmów Odrzutowych HYDE PARK.

We wtorek (6 lipca) odbędą się kolejne spotkania w ramach Akademii Zawodowców. O 19:00 w siedzibie Hufca ZHP Radom rozpocznie się debata "Film jako nowoczesne narzędzie profilaktyki społecznej i edukacji". Wieczorem - o 21:30 - odbędzie się pokaz filmu "Narodziny Gwiazdy".

W środę (7 lipca) w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia o 14:30 zostanie zaprezentowany profilaktyczny film "Żałuję". W teatrze odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Akademii Zawodowców, a wieczorem (o 21:30) pokaz filmu "Nowy. Lepszy Człowiek".

Wiele wydarzeń czeka nas w czwartek (8 lipca). Rozpoczną się wtedy projekcje w ramach Konkursu Głównego, a także warsztaty "Scriptmarket.Pro". Wieczorem natomiast projekcja filmu "Lot".

W piątek (9 lipca) odbędą się kolejne bloki warsztatów "Scriptmarket.Pro" oraz III i IV projekcja filmów w Konkursie Głównym.

Zakończenie festiwalu zaplanowane jest na sobotę (10 lipca). Gala finałowa rozpocznie się o godzinie 20:30 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262109

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska