dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Rozpoczął się trzydniowy Cafe Jazz Festiwal w Radomiu. Jest bardzo dużo atrakcji

W piątek, 20 sierpnia rozpoczęła się piąta edycja Cafe Jazz Festival. Impreza potrwa przez cały weekend. Oferta jest bardzo bogata, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenie rozpoczęło się w piątek o godzinie 15 przed pomnikiem Jana Kochanowskiego w Radomiu. Wystąpiła tam grupa Five o`clock orchestra, która zaprezentowała szeroki zakres swojego muzycznego repertuaru. Oficjalne rozpoczęcie odbyło się o godzinie 19 nad zalewem na Borkach. Przed publicznością zagrały takie zespoły jak Big Mielec Band, Singind Birds, Boogie Boys czy South Silesian Brass Band. Zwieńczeniem był Jam Session, czyli zabawa z muzyką do białego rana.

- To impreza, która jest przeznaczona dla wszystkich, bo nigdy nie jest za późno, żeby rozpocząć swoją przygodę z muzyką jazz, która jest idealna do posłuchania czy potańczenia. Program naszego wydarzenia jest bardzo bogaty, mamy koncerty, mamy inne atrakcje, nikt nie powinien się nudzić - wyjaśnia Tadeusz Sakowski, rzecznik Cafe Jazz Festiwal.

- Cieszymy się, że możemy pomagać przy organizacji tego wydarzenia. Muzyka jest znakomita i bardzo mi się podoba określenie, używane do opisania tej muzyki, czyli "happy jaz". Utwory niosą radość, powodują uśmiech na twarzy - mówi Beata Drozdowska, dyrektor Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia

Festiwalowi tradycyjnie towarzyszy 62. Zlot CamperTeam – miłośników samochodów kempingowych połączonych sił radomsko-kieleckich. Café Jazz Festival to również kawa, jej rozmaite odsłony. W miasteczku festiwalowym na Borkach wystawiać się będą firmy z branży kawiarskiej; nie zabraknie degustacji i pokazów alternatywnego parzenia tego aromatycznego napoju.

Szczegółowy program na sobotę i niedzielę można znaleźć na poniższym plakacie:

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224103

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska