dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.



NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Folkowe i taneczne Jarmarki Skrzyneckie już w niedzielę!

Serdecznie zapraszamy Państwa w niedzielę do Skrzynna, gdzie odbędzie się druga edycja Jarmarków Skrzyneckich. Wystąpią liczne kapele i zespoły ludowe, oraz wykonawcy muzyki dance.

Wydarzenie organizowane przez Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna we współpracy z Wójtem Gminy Wieniawa – Krzysztofem Sobczakiem ma na celu aktywizację społeczności lokalnej, oraz promocję bogatego dziedzictwa kultury ludowej Gminy Wieniawa. Dlatego podczas wydarzenia oprócz występów artystycznych utytułowanych kapel ludowych (Braci Tarnowskich, Jana Wochaniaka z Wieniawy czy Wiesławy Gromadzkiej), zespołów ludowych (Wolanianki, Bieniędzice, Kukułeczki) odbędą się pokazy rękodzieła ludowego w wykonaniu rzeźbiarzy, wikliniarzy oraz garncarza.

W trakcie wydarzenia odbędą się rozgrywki sportowe (mecz piłki nożnej juniorów, turniej o Puchar Wójta w rozgrywkach piłki siatkowej). Dla najmłodszych przygotowane zostanie wesołe miasteczko. Na zakończenie wieczoru zaprezentują się zespoły dance: Cassino, Tarzan Boys i Paradise.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279780

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska