Serdecznie zapraszamy na objazdowy Festiwal Kreatywności czyli spotkania animacyjno-szkoleniowe skierowane do przedstawicieli instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych i artystów działających w obszarze kultury, które odbędą się już w dniach 23 i 24 listopada 2023 r.

W ramach warsztatów zaplanowano warsztaty i szkolenia w zakresie rozwoju instytucji kultury, warsztaty animacyjne, wizyty w instytucjach i pracowniach kultury oraz występy artystyczne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dla uczestników zaplanowano poczęstunek (obiady) oraz certyfikaty – zaświadczenia o udziale w wydarzeniach. Zachęcamy do udziału. Zapisy przyjmowane są na formularzach zgłoszeń, które prosimy przesłać najpóźniej do dnia 22 listopada 2023 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać w Biurze LGD „Razem dla Radomki.pl” pod nr telefonu 483858996.

Formularz zgłoszeń dostępny jest pod adresem: Formularz zgłoszenia – festiwal_kreatywnosci

Zapewniamy przejazd busem dla uczestników wydarzenia.