Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja, jednej z największych imprez w regionie. Na wydarzeniu nie zabraknie oczywiście reprezentacji LGD „Razem dla Radomki”. Przygotujemy dla Państwa stoisko wystawiennicze, na których przygotowana zostanie degustacja potraw  z Doliny Radomki. Podczas wydarzenia rozstrzygniemy również konkurs na najlepsze potrawy i dania z papryki, w którym dla laureatów przyznane zostaną nagrody o wartości 4500,00 zł.

Imprezę, którą zwyczajem lat ubiegłych zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele w Przytyku, uświetnią swoimi występami m.in. Zespół Ludowy „Wrzosowianki”. Gratką dla fanów muzyki disco polo & dance będzie koncert Czadomana oraz Macieja Smolińskiego. Natomiast główną  gwiazdą wieczoru, która wystąpi na przytyckiej scenie, znana z takich przebojów jak: „Szczęśliwego Nowego Jorku”, „Ona jest ze snu”, czy „Planety”  – zespół IRA!

O dobre humory zgromadzonej pod sceną publiczności zatroszczy się jeden z najpopularniejszych kabareciarzy – Jerzy Kryszak.

Serdecznie zapraszamy.