NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

Wiejscy Wirtuozi. Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego muzyków ziemi radomskiej.

28.12.2018, 07:37

Wiejscy Wirtuozi. Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego muzyków ziemi radomskiej.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do obejrzenia nagrań muzyków ziemi radomskiej, przygotowanego w ramach projektu pn. "Wiejscy Wirtuozi" dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy na Jarmark w Wieniawie. 18.12.2018 r.

17.12.2018, 09:37

Zapraszamy na Jarmark w Wieniawie. 18.12.2018 r.

W najbliższy wtorek Jarmark pn. Przez życie z tradycją zagości w Wieniawie. Podczas wydarzenia nie zabraknie produktów tradycyjnych i lokalnych wytwarzanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, czy lokalne stowarzyszenia. Jarmark, to także świetna okazja do degustacji produktów lokalnych producentów.

Zapraszamy do lektury 93 numeru Biuletynu LGD Razem dla Radomki

09.12.2018, 22:02

Zapraszamy do lektury 93 numeru Biuletynu LGD Razem dla Radomki

Na niedzielny wieczór polecamy ostatnie wydanie Biuletynu LGD „Razem dla Radomki”.Biuletyn rozpoczniemy od tego co wyjątkowo smaczne, czyli prezentacji produktów producentów ze Szlaków Kulinarnych Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, którzy na zaproszenie naszej organizacji w dniu 22 listopada uczestniczyli w I Kongresie Szlaków Kulinarnych. Przedstawimy również działania realizowane w projekcie Smaki (nie)Zapomniane, gdzie łącząc tradycję z nowoczesnością, prowadziliśmy cykl warsztatów kulinarnych propagujących tradycje kulinarne regionu radomskiego w nowej odsłonie Podsumowaniem inicjatywy był zorganizowany w ubiegłym tygodniu pokaz zmagań kulinarnych pn. "Tradycja kontra nowoczesność: MasterChef kontra Biesiada Bierwiecka".

Zmagania Kulinarne w Smakach (Nie) Zapomnianych: MasterChef kontra Bierwce

21.11.2018, 22:01

Zmagania Kulinarne w Smakach (Nie) Zapomnianych: MasterChef kontra Bierwce

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic zaprasza w najbliższy piątek do Bierwiec na niecodzienne spotkanie, na kulinarne rewolucje gdzie rywalizować będą ze sobą dwie drużyny. MasterChef przeciwko Koło Gospodyń Wiejskich!! Jedna z drużyn prowadzona będzie przez Panią Sylwię Malinowską, finalistkę programu MasterChef, a druga skupiona będzie wokół mieszkanek wsi Bierwce z gminy Jedlińsk, w tym Panie z zespołu Biesiada Bierwiecka.

Strona 7 z 27 [ « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 .. 27 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2972686

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska