NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

Koncert Julii Marcell w Muzuem Gombrowicza.

12.01.2017, 17:27

Koncert Julii Marcell w Muzuem Gombrowicza.

Dwie artystki, cztery instrumenty. Na kameralny koncert Julii Marcell, kompozytorki i wokalistki śpiewającej niebanalne teksty, zaprasza Muzeum Witolda Gombrowicza. Artystka jest także autorką muzyki teatralnej, w tym do wystawianego przez wrocławski Teatr Polski „Kronosu” w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. Julii Marcell we Wsoli akompaniować będzie Mandy Ping Pong.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Wolanowie.

09.01.2017, 17:23

Koncert Kolęd i Pastorałek w Wolanowie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 w Kościele p.w. NMP Wniebowziętej w Jarosławicach (gmina Wolanów).
W programie zaplanowano występ laureatów szkolnego konkursu Kolęd i Pastorałek z PSP w Bieniędzicach; kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego Bieniędzice, występ Patrycji Kozyry; kolędy w wykonaniu scholi parafialnej i koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu Katarzyny Bochyńskiej Wojdył.

Nauczycielski Chór Canto zaprasza na Koncert Noworoczny. 8 stycznia – Dom Kultury w Przysusze.

03.01.2017, 08:44

Nauczycielski Chór Canto zaprasza na Koncert Noworoczny. 8 stycznia – Dom Kultury w Przysusze.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Noworoczny w wykonaniu Nauczycielskiego Chóru Canto, który odbędzie się 8 stycznia w Domu Kultury w Przysusze o godzinie 18.00. Nauczycielski Chór Canto, to wizytówka gminy Przysucha. Na przestrzeni ponad 20 lat obecności na scenie występował ponad 250 razy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. W repertuarze chóru znalazło się ponad 200 utworów o różnej tematyce. Są to: pieśni patriotyczne, legionowe i żołnierskie, pieśni z oratorium, oper, operetek i musicali, piosenki ludowe i popularne polskie i innych narodów, pieśni i piosenki z repertuaru różnych wykonawców i zespołów polskich oraz zagranicznych, pieśni religijne, kolędy.

Nowy rok i nowe inicjatywy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu.

02.01.2017, 10:09

Nowy rok i nowe inicjatywy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu.

W nowym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza do uczestnictwa w wielu wydarzeniach. Czekają nas kolejne ciekawe wystawy, spotkania i różnorodne wydarzenia wokół książki. Już od 2 stycznia możemy oglądać wystawę prac Tryptyk Nitro Bartosza Lenarcika, 3 stycznia nastąpi uroczyste otwarcie wystawy Świąteczne Klimaty a dwa dni później odbędzie się autorskie spotkanie z radomskim bajkopisarzem – Panem Wojciechem Krupą. Serdecznie zapraszamy.

Strona 56 z 56 [ « 1 .. 53 54 55 56 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2770598

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska