NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

Koncert i spotkanie z kompozytorem Krzesimirem Dębskim. 20 stycznia 2017 r. – Zakrzew.

17.01.2017, 11:21

Koncert i spotkanie z kompozytorem Krzesimirem Dębskim. 20 stycznia 2017 r. – Zakrzew.

20 stycznia 2017 r. (piątek) o godz. 18:00 gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie będzie Krzesimir Dębski - wybitny kompozytor, autor wielu przebojów, skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer i producent muzyczny. Krzesimir Dębski jest także autorem książki „Nic nie jest w porządku. Wołyń moja rodzinna historia”. Przedstawia w niej historię swojej rodziny, która staje się jednocześnie historią tysięcy Polaków, zamordowanych przez Ukraińców podczas Rzezi Wołyńskiej. Jego rodzice cudem uratowali się z pogromu w miasteczku Kisielin, gdzie zginęło kilkudziesięciu Polaków. Ukraińcy zamordowali dziadków kompozytora, nie wiadomo, gdzie znajdują się ich prochy.

Zapraszamy do lektury 77 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

16.01.2017, 11:55

Zapraszamy do lektury 77 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury pierwszego w 2017 roku wydania Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy realizowane przez nas w okresie dwóch ostatnich miesięcy.Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury pierwszego w 2017 roku wydania Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy realizowane przez nas w okresie dwóch ostatnich miesięcy.

Koncert Julii Marcell w Muzuem Gombrowicza.

12.01.2017, 17:27

Koncert Julii Marcell w Muzuem Gombrowicza.

Dwie artystki, cztery instrumenty. Na kameralny koncert Julii Marcell, kompozytorki i wokalistki śpiewającej niebanalne teksty, zaprasza Muzeum Witolda Gombrowicza. Artystka jest także autorką muzyki teatralnej, w tym do wystawianego przez wrocławski Teatr Polski „Kronosu” w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. Julii Marcell we Wsoli akompaniować będzie Mandy Ping Pong.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Wolanowie.

09.01.2017, 17:23

Koncert Kolęd i Pastorałek w Wolanowie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 w Kościele p.w. NMP Wniebowziętej w Jarosławicach (gmina Wolanów).
W programie zaplanowano występ laureatów szkolnego konkursu Kolęd i Pastorałek z PSP w Bieniędzicach; kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego Bieniędzice, występ Patrycji Kozyry; kolędy w wykonaniu scholi parafialnej i koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu Katarzyny Bochyńskiej Wojdył.

Strona 54 z 55 [ « 1 .. 51 52 53 54 55 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2702912

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska