NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

Muzyka Odnaleziona: Kapela Wójcików z Zakrzewa.

10.02.2017, 09:18

Muzyka Odnaleziona: Kapela Wójcików z Zakrzewa.

Serdecznie polecamy Państwu stronię internetową www.muzykaodnaleziona.pl przygotowaną przez Fundację Muzyka Odnaleziona Andrzeja i Małgorzaty Bieńkowskich, na której możemy posłuchać muzykantów i zespołów, mistrzów ze wsi, reprezentantów muzyki kajockiej naszego regionu. Dziś prezentujemy Państwu Kapelę Wójcików z Zakrzewa, która już dziś wystąpi na Zakrzewskich Zapustach w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie.

Zapraszamy na recital Elżbiety Malecińskiej. 15.02.2017 r.

09.02.2017, 16:05

Zapraszamy na recital Elżbiety Malecińskiej. 15.02.2017 r.

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” zaprasza na koncert Elżbiety Malecińskiej. Podczas wieczoru usłyszymy piosenki autorskie, dotykające różnych aspektów tytułowego uczucia, śpiewane przy wtórze gitary przez mieszkankę ziemi radomskiej współpracującą z różnymi środowiskami twórczymi. Elżbieta Malecińska jest kierownikiem Domu Ludowego w Cerekwi oraz czynnym strażakiem w tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zakrzewskie zapusty już w piątek.

07.02.2017, 10:56

Zakrzewskie zapusty już w piątek.

W najbliższy piątek, 10 lutego 2017 roku o godzinie 17.00 zorganizowane w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie zostaną „Zakrzewskie zapusty” – impreza podczas których nie zabraknie polek, oberków, mazurków granych przez kapele i zespoły z gminy Zakrzew. Wystąpi Kapela Mieczysława Zamkowskiego, Kapela Braci Wójcików oraz Kapela z Marianowic oraz Zespół „Zakrzewiaki” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie.

Spotkanie promujące debiutancką płytę Marii Siwiec w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

06.02.2017, 13:21

Spotkanie promujące debiutancką płytę Marii Siwiec w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza na spotkanie promujące debiutancką płytę Marii Siwiec z Gałek. Spotkanie ze śpiewaczką, muzykami i śpiewakami towarzyszącymi jej w nagraniach oraz z wydawcami płyty odbędzie się w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, 10 lutego (piątek) o godzinie 17.00.

Strona 50 z 54 [ « 1 .. 47 48 49 50 51 52 53 54 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2677749

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska