NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

VIII Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

20.01.2017, 10:48

VIII Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

Starostwo Powiatowe w Radomiu wraz z samorządami po raz ósmy organizuje konkurs na Najlepszego Sportowca Powiatu Radomskiego w roku 2016, którego finał odbędzie się w 27 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Muzycznym im. Oskara Kolberga w Radomiu, ul. 25 czerwca 70. Celem dorocznej uroczystości jest ogłoszenie wyników i wręczenie nagród najlepszym sportowcom powiatu radomskiego. Wyróżnieni zostaną także wychowawcy, trenerzy, sportowcy z powiatu radomskiego, którzy odnoszą sukcesy w klubach poza miejscem zamieszkania, jak również wybitnie zasłużone osoby dla radomskiego sportu. Imprezie towarzyszyć będą występy artystyczne.

Koncert i spotkanie z kompozytorem Krzesimirem Dębskim. 20 stycznia 2017 r. – Zakrzew.

17.01.2017, 11:21

Koncert i spotkanie z kompozytorem Krzesimirem Dębskim. 20 stycznia 2017 r. – Zakrzew.

20 stycznia 2017 r. (piątek) o godz. 18:00 gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie będzie Krzesimir Dębski - wybitny kompozytor, autor wielu przebojów, skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer i producent muzyczny. Krzesimir Dębski jest także autorem książki „Nic nie jest w porządku. Wołyń moja rodzinna historia”. Przedstawia w niej historię swojej rodziny, która staje się jednocześnie historią tysięcy Polaków, zamordowanych przez Ukraińców podczas Rzezi Wołyńskiej. Jego rodzice cudem uratowali się z pogromu w miasteczku Kisielin, gdzie zginęło kilkudziesięciu Polaków. Ukraińcy zamordowali dziadków kompozytora, nie wiadomo, gdzie znajdują się ich prochy.

Zapraszamy do lektury 77 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

16.01.2017, 11:55

Zapraszamy do lektury 77 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury pierwszego w 2017 roku wydania Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy realizowane przez nas w okresie dwóch ostatnich miesięcy.Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury pierwszego w 2017 roku wydania Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy realizowane przez nas w okresie dwóch ostatnich miesięcy.

Koncert Julii Marcell w Muzuem Gombrowicza.

12.01.2017, 17:27

Koncert Julii Marcell w Muzuem Gombrowicza.

Dwie artystki, cztery instrumenty. Na kameralny koncert Julii Marcell, kompozytorki i wokalistki śpiewającej niebanalne teksty, zaprasza Muzeum Witolda Gombrowicza. Artystka jest także autorką muzyki teatralnej, w tym do wystawianego przez wrocławski Teatr Polski „Kronosu” w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. Julii Marcell we Wsoli akompaniować będzie Mandy Ping Pong.

Strona 48 z 49 [ « 1 .. 45 46 47 48 49 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2563285

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska