NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  

Sprawdź również archiwum


 

Podróż w lata 70 te. Koncert zespołu Playblues w Radomiu.

28.07.2016, 12:09

Podróż w lata 70 te. Koncert zespołu Playblues w Radomiu.

Już w sobotę o godzinie 18.00 Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” zapraszają na koncert formacji Playblues, która zabierze nas w podróż w lata 70.

„Serce i dusza. Chopin spotyka Beatlesów w USA” - wykład muzyczny w Galerii Łaźnia w Radomiu. 28.07.2016

27.07.2016, 15:56

„Serce i dusza. Chopin spotyka Beatlesów w USA” - wykład muzyczny w Galerii Łaźnia w Radomiu. 28.07.2016

Co ma wspólnego Chopin z zespołem The Beatles? W jaki sposób angielscy rock’n’rollowcy zawładnęli sercami i umysłami amerykańskich nastolatków (i nie tylko!) lat sześćdziesiątych (i nie tylko!)? Jakie piętno na pop kulturze USA odcisnęła ta muzyczna „brytyjska inwazja” ? W jaki sposób John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr potrafili połączyć kulturę elitarną i kulturą masową, w dodatku na obcym lądzie?

Radomski Amfiteatr zaprasza na Spotkajmy się na Rynku.

26.07.2016, 09:51

Radomski Amfiteatr zaprasza na Spotkajmy się na Rynku.

Z początkiem sierpnia nastąpi inauguracja cyklu koncertów „Spotkajmy się na Rynku”. Przed nami prawdziwa muzyczna uczta. W każdy niedzielny wieczór sierpnia wystąpi zespół reprezentujący inny styl muzyczny. Wszyscy wykonawcy to doświadczeni artyści z niebanalnym dorobkiem. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Projekt Nołlajf – lato w teatrze już dziś w Wieniawie!

25.07.2016, 16:23

Projekt Nołlajf – lato w teatrze już dziś w Wieniawie!

Serdecznie zapraszamy Państwa już dziś do Wieniawy na multimedialny spektakl powarsztatowy przygotowany przez młodzież z Wieniawy, uczestniczących w „Projekcie Nołlajf”, który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach inicjatywy organizowane są warsztaty taneczne, teatralne, wizualne i dźwiękowe - które towarzyszą letniej akademii artystycznej skierowanej dla młodzieży z Gminy Wieniawa. Warto również zaznaczyć, że tematem projektu są relacje młodzieży w internecie i w świecie realnym, do czego nawiązuje tytuł projektu czyli “Nołlajf?”. Tytułowy Nołlajf to osoba, która jest określana przez młodych ludzi jako ktoś, kto sam odcina się od znajomych, zanurza się w świat Internetu i gier i poświęca temu większość swojego czasu wolnego.

Strona 45 z 63 [ « 1 .. 42 43 44 45 46 47 48 .. 63 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2017 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2188416

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska