NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  

Sprawdź również archiwum


 

Festiwal literacki „Opętani literaturą”

29.08.2016, 13:00

Festiwal literacki „Opętani literaturą”

W dniach 2-4 września w Radomiu odbędzie się Festiwal literacki „Opętani literaturą”, w czasie którego przyznana zostanie Nagroda Literacka im. Witolda Gombrowicza za debiut prozatorski.
Laureat pierwszej edycji Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza, przyznawanej przez prezydenta Radomia za debiut prozatorski, zostanie wybrany i ogłoszony 4 września. Otrzyma 40 tysięcy złotych. Wyróżnienie ustanowił radomski samorząd, a współorganizatorem nagrody i towarzyszącego jej festiwalu literackiego jest Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Honorowym patronem nagrody jest Rita Gombrowicz.

Folkowe Bierwce. Zapraszamy na jubileuszowy piąty Jarmark Ludowy. 4 września 2016 r.

26.08.2016, 13:43

Folkowe Bierwce. Zapraszamy na jubileuszowy piąty Jarmark Ludowy. 4 września 2016 r.

4 września Jarmark Ludowy po raz piąty zawita do Bierwiec, niewielkiej miejscowości w gminie Jedlińsk, która co roku wskazuje nam, jak ważne jest kultywowanie tradycji ludowych i ich promocja. Za organizację tego wydarzenia odpowiada nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic. Tegoroczna edycja będzie również służyła prezentacji projektu „Poszukiwacze Kultury” finansowanego ze środków FIO Mazowsze, gdzie ukazała zostanie inicjatywa Rytm Ulicy.

Konkurs Rodzinny: Inspiracja z Tradycji

25.08.2016, 12:58

Konkurs Rodzinny: Inspiracja z Tradycji

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach oraz Starostwo Powiatowe w Radomiu zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu rodzinnego „Inspiracja płynie z tradycji”. Głównymi celami konkursu są: promocja sztuki ludowej charakterystycznej dla regionu radomskiego, innowacyjne wykorzystanie motywów regionalnych, kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych, integracja międzypokoleniowa, rozwijanie zdolności plastycznych oraz wrażliwości estetycznej.

Radomski Piknik Zdrowia.

25.08.2016, 12:31

Radomski Piknik Zdrowia.

Piknik Zdrowia to cykliczna impreza, która już po raz czwarty odbędzie się w Radomiu. W Pikniku weźmie udział 51 podmiotów, które zaprezentują swoją działalność. Będzie można wykonać bezpłatnie pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar glukozy, badanie stóp oraz badanie składu masy ciała. Odbędą się także konsultacje dietetyczne i stomatologiczne. Zaplanowane zostały również występy artystyczne, konkursy i zabawy dla dzieci.

Strona 45 z 68 [ « 1 .. 42 43 44 45 46 47 48 .. 68 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2017 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2270648

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska