NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

Startuje przytyckie Kino na Trawie.

05.04.2017, 09:41

Startuje przytyckie Kino na Trawie.

Gmina Przytyk zaprasza na kolejny seans filmowy realizowany w ramach cyklu „Kino na Trawie”. Tym razem „kinomaniaków” zaprasza nie pod „chmurkę”, ale do Sali Konferencyjnej Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie. 7 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 zaprezentowany zostanie film animowany „Bystry Bill”.

Miejska Biblioteka Publiczna  w Radomiu zaprasza na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem.

04.04.2017, 14:18

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem.

Zapraszamy Państwa na, być może zaskakujące, spotkanie autorskie, bo z Jarosławem Kretem. Powszechnie znany prezenter telewizyjny, Pan-„pogodynka” jest też reportażystą. Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia o godz. 17:00 w Filii nr 1 MBP (Radom ul. Osiedlowa 9).

Radomski Rower Miejski jest już dostępny.

03.04.2017, 10:39

Radomski Rower Miejski jest już dostępny.

Rower Miejski to alternatywny środek transportu, umożliwiający szybkie poruszanie się po Radomiu. Jest dobrym uzupełnieniem komunikacji miejskiej. Od 1 kwietnia 2017 r. rowerzyści miejscy mają do dyspozycji 25 stacji i 250 rowerów. Rowery cargo to jednocześnie realizacja zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego zgłoszonego przez Bractwo Rowerowe.

Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny.

31.03.2017, 15:44

Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny.

W dniach od 31 marca do 2 kwietnia odbędzie się druga edycja akcji „"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Strona 41 z 49 [ « 1 .. 38 39 40 41 42 43 44 .. 49 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2563317

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska