NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Aktualności

  Sprawdź również archiwum

 

Rowerowy Zlot Gwiaździsty w Domaniowie

08.06.2017, 09:42

Rowerowy Zlot Gwiaździsty w Domaniowie

Związek Gmin Radomka serdecznie zaprasza miłośników jazdy na rowerach na XIV Rowerowy Zlot Gwieździsty który odbędzie się 14.06.2017 r. Rowerzyści wyruszają z terenu 6 gmin tj. Jedlińska, Przysuchy, Przytyka, Wieniawy, Wolanowa, Zakrzewa aby spotkać się na pikniku nad zalewem w Domaniowie.

Apetyt na Gombrowicza już 10 czerwca

08.06.2017, 08:56

Apetyt na Gombrowicza już 10 czerwca

Przeboje sprzed półwiecza w jazzowych aranżacjach Grażyny Auguścik i Andrzej Jagodziński Trio, wybitni muzycy od lat grający polskie i argentyńskie tanga połączeni w założony przez Sebastiana Wypycha zespół SAWARS Tango Orquesta, z solistami Magdą Navarette i Andresem Martorellem, a także mistrzowski monodram oparty na dramacie Witkacego „Matka”, bogaty program dla dzieci, nauka tanga, która zamieni się pewnie w wielką potańcówkę. No i oczywiście kawiarnia Teatralna w plenerze.

FESTIWAL ZAWIERUCHY RADOMSKIE 2017 – Śpiewy i Wyrywasy

07.06.2017, 08:56

FESTIWAL ZAWIERUCHY RADOMSKIE 2017 – Śpiewy i Wyrywasy

Zapraszamy na drugą edycję festiwalu poświęconego śpiewaczemu, muzycznemu i tanecznemu dziedzictwu radomszczyzny. W miejskiej scenerii Radomia zaplanowaliśmy wydarzenia z muzyką od mistrzów z podradomskich wsi i ich uczniów. W tym roku akcent padnie na śpiew i przyśpiewki do tańca. A więc pojawią się mistrzowie przyśpiewek, tzw. Wyrywasów, od których będzie okazja uczenia się podczas zajęć. To będzie pięć dni wyjątkowych przeżyć w wymiarze spotkania ludzi skupionych wokół klimatu tradycji muzycznych.

Rodzinny Festyn z Okazji Dnia Dziecka w Przytyku.

06.06.2017, 14:07

Rodzinny Festyn z Okazji Dnia Dziecka w Przytyku.

Wójt Gminy Przytyk zaprasza do udziału w kolejnym, dorocznym festynie z cyklu „Postaw na Rodzinę”, który odbędzie się 11 czerwca br. na Stadionie Sportowym w Przytyku. Na tegoroczną edycję imprezy Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym odbiorcom. Znalazły się wśród nich między innymi: pokazy strażackie, prezentacja samochodów wojskowych, fotobudka, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, konkursy, gry i zabawy oraz występ Orkiestry Dętej Moderato ! Zabawę rozpocznie się już o godz. 14.00 !

Strona 40 z 55 [ « 1 .. 37 38 39 40 41 42 43 .. 55 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2728853

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska