dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Hotel i Restauracja Ostoja w Gminie Wieniawa.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowego obiektu hotelarsko-gastronomicznego. Restauracja Ostoja położona jest w malowniczym klimacie gminy Wieniawa, zaledwie 25km od Radomia w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, w miejscowości Zawady. To miejsce, w którym udało się połączyć zabawę z odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Specjalnością jest kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju imprez, od chrzcin, komunii, wesel po konsolacje, szkolenia i konferencje oraz spotkania biznesowe. Goście mogą skorzystać z nowoczesnej bazy hotelowej.

Na strudzonych długą podróżą czekają eleganckie wnętrza, domowa atmosfera i serdeczna obsługa, która z przyjemnością zapozna Państwa z menu a specjalności Szefa Kuchni dostarczą Państwu niezapomnianych doznań smakowych. Specjałami kuchni jest Dziczyzna – Comber z jelenia w sosie z leśnych grzybów z konfiturą z czerwonej cebuli podana z babką ziemniaczaną i buraczkami w aromacie ze świeżego rozmarynu oraz Galantyna z Kurczaka serwowana na zimno podawana jako przekąska na bankietach nadziewana śliwką, morelą i żurawina.

Obiekt może pomieścić 70 osób w nowoczesnych, ale ciepłych i klimatycznych pokojach. Zapraszamy na stronę internetową ośrodka www.restauracja-ostoja.pl

Restauracja Hotel Ostoja, Zawady 75, 26-432 Wieniawa
Email: restauracjaostoja@vp.pl, Telefon: 500-225-820

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279919

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska