dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2016

 Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na ekspozycję pt. Kalejdoskop Marty Kochanek – Zbroja.

Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na ekspozycję pt. Kalejdoskop Marty Kochanek – Zbroja.

Projekt dla Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia nosi tytuł ,,Kalejdoskop”. Autorka przedstawia fragmenty swoich ulubionych prac umieszczonych w nowych konfiguracjach, w jednej długiej sekwencji. Chronologia pokazanych sytuacji jest przypadkowa, lecz zdaje się mieć logikę. Wystarczy uzupełnić brakujące elementy w wyobraźni.To nie wszystko: każdy obiorca może „otworzyć” akcję w dowolnym miejscu, przetasować układ epizodów. Każda kombinacja jest równouprawniona.Stąd tytuł kompozycji – bo gdy obracamy tubę z lusterkami i kolorowymi szkiełkami, zwaną kalejdoskopem, wszystkie obrazy są udane, zachwycają urodą i wszystkie mają swoją logikę. A Marta Kochanek-Zbroja zachęca widzów, żeby pokręcili scenkami z jej „Kalejdoskopu” w głowie. W wyobraźni.

18.12.2016 Warszawa. Oratorium Roberta Grudnia – koncert finałowy z udziałem zespołu Zakrzewiaki z Zakrzewa

18.12.2016 Warszawa. Oratorium Roberta Grudnia – koncert finałowy z udziałem zespołu Zakrzewiaki z Zakrzewa

Ponad 40 wykonań odbyło się w kościołach, domach kultury i szkołach. Oratorium Roberta Grudnia "Bóg Ciebie ochrzcił, Bóg dał Ci siłę" było oklaskiwane w całej Polsce. Premiera miała miejsce w kwietniu. Oratorium przedstawiono 17 listopada w Radomiu a finałowy koncert odbył się 18 grudnia 2016 r. w Warszawie, w kościele Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie. W roli narratora wystąpił Olgierd Łukaszewicz, jeden z najlepszych polskich aktorów, prezes ZASP. Ciekawostką i ozdobą koncertu był dziecięcy zespół Zakrzewiaki, który zaśpiewał rewelacyjnie, występując w strojach staropolskich i ludowych

Zapraszamy na kiermasz świąteczny do Radomia.

Zapraszamy na kiermasz świąteczny do Radomia.

Na radomskim Rynku trwa świąteczny kiermasz. Towarzyszą mu liczne atrakcje w tym występy zespołów i chórów. Od niedzieli dodatkową atrakcją jest lodowisko. Serdecznie zapraszamy jeszcze do czwartku.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne w Wolanowie.

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne w Wolanowie.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów – Wójta Gminy Wolanów, Gminnego Centrum Kultury, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Wolanów na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godzinie 14.00 na placu przed budynkiem Urzędu Gminy Wolanów.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224176

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska