dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2015

Schmidt Electric w radomskiej Łaźni

Schmidt Electric w radomskiej Łaźni

Już 5 grudnia 2015 roku (sobota) w Łaźni RKŚTiG przy Żeromskiego 56, odbędzie się elektryzujący koncert grupy Schmidt Electic. Wstęp bezpłatny

Roztańczony Wrzos – relacja z Andrzejek Folkowych we Wrzosie

Roztańczony Wrzos – relacja z Andrzejek Folkowych we Wrzosie

Piękno folkloru i tradycji ludowej odżywa we Wrzosie rokrocznie w ostatni weekend listopada, ściągając na organizowane tam już od pięciu lat Andrzejki Folkowe miłośników muzyki ludowej. Nie inaczej było i w ubiegłą sobotę, gdzie mogliśmy powitać rekordową zarówno liczbę wykonawców i publiczności która bawiła się do późnych godzin nocnych.

Przysuskie Spotkania Chórów

Przysuskie Spotkania Chórów

28 listopada w Domu Kultury w Przysusze odbyły się VI Spotkania Chórów ''Z wizytą u Kolberga". Wystąpiły chóry: "Gaudium Canti" z Szydłowca, "Cantabile" z Radomska oraz "Canto" z Przysuchy. Organizatorami VI Spotkań Chórów ''Z wizytą u Kolberga" były Stowarzyszenie Chóru Nauczycielskiego ''Canto" i Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki". Współorganizatorami: Burmistrz Gminy i Miasta Przysucha, Starostwo Powiatowe w Przysusze, Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga oraz Bank Spółdzielczy w Przysusze. Licznie zgromadzona publiczność miała możliwość posłuchać pięknych utworów z różnych stron świata zarówno tych klasycznych, rozrywkowych jak i ludowych. Wspólne wykonanie przez wszystkie chóry trzech utworów: "Jedzie Jasio", "Głęboka studzienka" i ''Pieśni pożegnalnej" zakończyły VI Spotkania Chórów "Z wizytą u Kolberga". Różnorodność i wysoki poziom prezentowanych utworów dostarczył słuchaczom wielu wrażeń i artystycznych doznań.

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278153

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska