dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2015

Wolanów zaprasza na Wigilię.

Wolanów zaprasza na Wigilię.

20 grudnia 2015 r. w Wolanowie Wójt Gminy Adam Gibała, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wolanowie, Gminnym Centrum Kultury, Gminną Biblioteką publiczną oraz przy wsparciu organizacji pozarządowych zaprasza na Spotkanie Wigilijne z mieszkańcami gminy Wolanów.

Royal String Quartet w Muzeum Gobrowicza we Wsoli.

Royal String Quartet w Muzeum Gobrowicza we Wsoli.

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na koncert, tym razem bardzo klasyczny:Royal String Quartet zagra kwartet smyczkowy op. 132 Ludwiga van Beethovena. Wspaniałej muzyki w wykonaniu wybitnych artystów będzie można posłuchać we Wsoli w niedzielę 13 grudnia. Początek koncertu o godz. 17, liczba miejsc ograniczona.

Zakrzewski Wieczór Wigilijny.

Zakrzewski Wieczór Wigilijny.

Wójt Gminy Zakrzew - Sławomir Białkowski oraz Rada Gminy zapraszają na uroczyste spotkanie wigilijne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 grudnia. Wigilia w Zakrzewie na stałe wpisała się już w kalendarz imprez gminnych. Tradycyjnie przygotowany zostanie stół z wigilijnymi potrawami, a doniosłej atmosferze tego dnia towarzyszyć będą kolędy śpiewane przez mieszkańców. Serdecznie zapraszamy na godzinę 17.00 do Centrum Zakrzewa.

67 numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

67 numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury najnowszego numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy realizowane przez nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278279

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska