NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2015

Sylwester w Jedlińsku.

Sylwester w Jedlińsku.

Wójt Gminy Kamil Dziewierz wraz z Radą Gminy Jedlińsk serdecznie zapraszają mieszkańców na powitanie Nowego Roku i pokaz fajerwerków już dziś, 31 grudnia 2015 r. Wspólne witanie Nowego Roku powoli stają się tradycją w Jedlińsku. Obchodzone od kilku lat przyciągają liczne grupy mieszkańców gminy. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 23.30. W programie pokaz fajerwerków i zabawa taneczna na Rynku.

Kolejny sukces młodych artystów z Wolanowa. Wolanianki w Finale Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Kolejny sukces młodych artystów z Wolanowa. Wolanianki w Finale Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Zespół Pieśni i Tańca „Wolanianki” został finalistą Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek wygrywając regionalne eliminacje które odbyły się w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu w dniu 20 grudnia 2015 r. Zespół zachwycił jury i publiczność swoją folkową interpretacją kolęd. W finale który odbędzie się w połowie stycznia w Będzinie będzie rywalizował z artystami z kraju i z zagranicy o miano najlepszego wykonawcy kolęd i pastorałek.

Spotkanie Wigilijne w Jedlińsku. 20 grudnia 2015 r.

Spotkanie Wigilijne w Jedlińsku. 20 grudnia 2015 r.

Wójt Gminy Jedlińsk - Kamil Dziewierz, Rada Gminy Jedlińsk, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zapraszają wszystkich mieszkańców na Spotkanie Wigilijne na Rynku, które odbędzie się 20 grudnia 2015 r. o godzinie 17.40.

Zachęcamy do obejrzenia nowego albumu krajoznawczego w wersji on-line: Przyroda Powiatu Radomskiego

Zachęcamy do obejrzenia nowego albumu krajoznawczego w wersji on-line: Przyroda Powiatu Radomskiego

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z wersją on-line (e-book) nowego wydawnictwa Starostwa Powiatowego w Radomiu, które przygotowało folder o powiecie pn. „Przyroda Powiatu Radomskiego”, który zabiera nas w podróż po urokliwych zakątkach naszego regionu. Możemy podziwiać piękno fauny i flory ukazane wśród wielu zdjęć, które zachęcą nas do wybrania się na weekendową wycieczkę, aby poznać urokliwe miejsca, ciche zakątki, niepowtarzalne widoki.

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2972610

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska