dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2014

Jazzowy Amfiteatr. 12 grudnia 2014 r.

Jazzowy Amfiteatr. 12 grudnia 2014 r.

W piątek, 12 grudnia w radomskim amfiteatrze zagrają jedni z najlepszych muzyków jazzowych w Polsce. Przed radomską publicznością wystąpią Henryki Miśkiewicz, Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn i Michał Miśkiewicz z projektem muzycznym Full Drive 3.

Rockowy folk w Łaźni.

Rockowy folk w Łaźni.

Zapraszamy już dziś na godzinę 18.00 do radomskiej łaźni na koncert zespołu inspirującego się polską muzyką ludową – Frument Project. Galeria łaźnia przy ul. Żeromskiego 56. Wstęp wolny.

Zapraszamy do odwiedzenia wystaw fotograficznych: Jedna ulica, tysiąc wspomnień w Bierwcach i we Wrzosie.

Zapraszamy do odwiedzenia wystaw fotograficznych: Jedna ulica, tysiąc wspomnień w Bierwcach i we Wrzosie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia wystaw fotograficznych zatytułowanych „Jedna ulica. Tysiąc wspomnień”, która została przygotowana przez amatorów-fotografików, jednocześnie uczestników projektu „Zderzenie pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach Rządowego Programu Aktywizacji Osób Starszych.

Radom - Wystawa ,,Specimen”. Próba kolekcji w MCSW Elektrownia (6.11.2014-31.01.2015)

Radom - Wystawa ,,Specimen”. Próba kolekcji w MCSW Elektrownia (6.11.2014-31.01.2015)

W Radomiu swoją działalność rozpoczęło Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia. Wydarzeniem inauguracyjnym jest wystawa pt.,,Specimen”. Jest ona połączeniem kolekcji eksponatów Centrum. Głównym przedmiotem wystawy są prace o charakterze malarskim i rysunkowym. Są one uzupełnione przez rzeźby, fotografie oraz grafiki. Kolekcja nie jest tematyczna ani ułożona chronologicznie w czasie. Mimo to na pewno przyciągnie uwagę zwiedzających i zainteresowanych sztuką współczesną. Przedstawiciele Centrum zapowiadają rozszerzenie ilości eksponatów oraz cykliczny charakter wystawy.

Strona 4 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279775

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska