dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2014

VIII edycja Zimowego Przeglądu Filmowego Koksownik. Zapraszamy już dziś!

VIII edycja Zimowego Przeglądu Filmowego Koksownik. Zapraszamy już dziś!

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na VIII edycję Zimowego Przeglądu Filmowego "Koksownik" poświęconego tematyce kina społecznie zaangażowanego. Projekcie odbywać się będą w radomskim Multikinie.

Koncert Gwiazdkowy z Sinatrą w Radomiu

Koncert Gwiazdkowy z Sinatrą w Radomiu

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Gwiazdkowy pn. „Swinging with Sinatra”, który odbędzie 13 grudnia o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu. W programie piosenki z repertuaru Franka Sinatry.Koncert poświęcony Frankowi Sinatrze, jednemu z najbardziej popularnych, ale także do dziś najczęściej rozpoznawalnych wokalistów na świecie,jest połączeniem swingowych rytmów, poruszającego śpiewu i nowatorskich aranżacji, a także zabawnych dialogów i dykteryjek z życia artysty.Podczas spektaklu będzie można usłyszeć doskonale znane utwory Sinatry: New York, Fly Me to the Moon, Love and Marriage, Mack the Knife,My Way i wiele innych.

Nowy album o gminie Jedlińsk: Jedlińskie Wędrówki. Kolejna pozycja finansowana ze środków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”

Nowy album o gminie Jedlińsk: Jedlińskie Wędrówki. Kolejna pozycja finansowana ze środków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”

Album zabiera nas w podróż po urokliwych zakątkach gminy Jedlińsk. Jest on skierowany zarówno do mieszkańców, którzy jeszcze nie odkryli jej wszystkich zakątków, jak również dla turystów i wszystkich osób zainteresowanych krajoznawstwem. Zamieszczone w nim fotografie autorstwa Dariusza Osieja pokażą Państwu urzekające scenerie doliny Radomki, które poprowadzą do najciekawszych zabytków, pozwolą odczuć klimat lokalnych imprez i wydarzeń.

Jest już grudniowy numer Biuletynu Informacyjnego LGD. Zachęcamy do lektury.

Jest już grudniowy numer Biuletynu Informacyjnego LGD. Zachęcamy do lektury.

Przedstawiamy Państwu ostatni w 2014 roku numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Znajdziecie w nim artykuły poświęcone bieżącym wydarzeniom realizowanym przez nas w ostatnim miesiącu, jak również inicjatywy prowadzone przez instytucje partnerskie, samorządy,, przedsiębiorców czy osoby prywatne.

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279891

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska