dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2013

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kozienicach

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kozienicach

Stowarzyszenie Klub Seniora „Złota Jesień” z Kozienic oraz Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zapraszają na XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 8 grudnia 2013r. o godz. 11.00 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).

Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik w Radomiu.

Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik w Radomiu.

Grudzień to jeden z najchłodniejszych miesiąców w roku. Ale radomianie nie mają się o co martwić! O ocieplenie atmosfery zadba Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA w Radomiu! W dniach 11 - 13 grudnia 2013 zapraszamy na VII Zimowy Przegląd Filmowy KOKSOWNIK.

Informacja o naborze wniosków prowadzonych przez Lokalną Grupę Działania Razem dla Radomki!

Informacja o naborze wniosków prowadzonych przez Lokalną Grupę Działania Razem dla Radomki!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje, iż w dniach od 2 do 17 grudnia 2013 r. przyjmować będzie wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie działań: Odnowa i Rozwój Wsi, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Małe Projekty.

Warsztaty w Gminnym Centrum Kultury w Jedlińsku

Warsztaty w Gminnym Centrum Kultury w Jedlińsku

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zaprasza wszystkie zainteresowanych na kolejne spotkania organizowane w ramach warsztatów bożonarodzeniowych. Dla uczestników przygotowano warsztaty z wypiekania i lukrowania pierników. Odbędą się one w piatek 13 grudnia 2013 r. o godzinie 18.00 (dzieci) oraz dzień później w sobtę 14 grudnia, równiez o godzinie 18.00 (dorośli). Zapisy przyjmowanae są do dnia 10 grudnia pod nr tel. 48 32 13052.

Strona 4 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279929

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska