dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2013

Gombrowicz zaprasza na ostatni koncert w tym roku!

Gombrowicz zaprasza na ostatni koncert w tym roku!

Muzeum Gombrowicza we Wsoli zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert Klaudii Kowalik i Stana Breckenridge’a. Podczas występu we Wsoli artyści zaprezentują utwory z najnowszej płyty wzbogacone świątecznymi kolędami. To muzyczne wydarzenie odbędzie się w cyklu „Miejsce kultury, kultura miejscowa”.

Nowości Polski Turystycznej: Duszniki City Walk- audio-przewodnik mobilny.

Nowości Polski Turystycznej: Duszniki City Walk- audio-przewodnik mobilny.

CITY WALK polsko-czeski audioprzewodnik po Dusznikach-Zdroju to darmowa aplikacja przeznaczona na smartfony i tablety pracujące w oparciu o systemy: iOS, Android i Windows Phone!. Po jej uruchomieniu wbudowany w urządzenie moduł GPS, zlokalizuje nas na terenie Dusznik-Zdroju i poprowadzi jak przewodnik do 20 największych atrakcji naszego miasta. W aplikacji znajdują się również ślady GPS okolicznych szlaków turystycznych oraz aktualny kalendarz imprez.

Rok 2014 Rokiem Oskara Kolberga

Rok 2014 Rokiem Oskara Kolberga

6 grudnia 2013 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przyjął uchwałę uznającą rok 2014 Rokiem Oskara Kolberga. Dokument ten przypomina, że zbliża się 200. Rocznica jego urodzin Podkreślono w nim szczególne znaczenie dorobku i dokonań tego kompozytora, folklorysty i etnografa, które na stałe wpisały się w kulturę polską i europejską.

Święto Koneserów Kina w Radomiu. Chaplin i Raczek

Święto Koneserów Kina w Radomiu. Chaplin i Raczek

12 grudnia o 18:30 z okazji rocznicy Kina Konesera w radomskim kinie Helios gościć będziemy znanego krytyka filmowego Tomasza Raczka. Projekcji filmu towarzyszyć będzie muzyka na żywo w wykonaniu fantastycznych muzyków:Marcin Dymiterel (ektronika, gitara), Paweł Nowicki (wibrafon, klawisze, perkusjonalia). A obejrzą Państwo klasykę kina - niemy komediodramat Chaplina pt: "Światła wielkiego miasta".

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279796

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska