dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2013

"Świat faraonów" w Muzeum Malczewskiego w Radomiu!

Wysoko rozwinięta cywilizacja, egipska kultura, mumie i życie pozagrobowe. Potrafią wzbudzić zachwyt, ale i grozę. Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, we współpracy z Farmą Iluzji sp. z o.o. zapraszają na wyjątkową podróż do starożytności. "Świat faraonów" to multimedialna wystawa rozrywkowo - edukacyjną, jedyny taki projekt w Polsce! Zrealizowany jest w nowatorskiej konwencji, która łączy wystawę z widowiskiem.

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na hiszpańsko-meksykańską Galę Sylwestrową

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na hiszpańsko-meksykańską Galę Sylwestrową

Gala Sylwestrowa w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej to gwarancja szampańskiego nastroju i niezwykłych doznań muzycznych. W noc sylwestrową zapraszamy w niezapomnianą, sentymentalną muzyczną podróż po kontynentach i epokach, podczas której melomani zostaną wprowadzeni w doskonały, karnawałowy nastrój. W tym roku w programie koncertu pojawią się najpiękniejsze hiszpańskie i meksykańskie pieśni i rytmy, gorące tony zarzueli i bolera, a w przerwie lampka szampana!

Zapraszamy na Spotkanie Wigilijne do Jedlińska

Zapraszamy na Spotkanie Wigilijne do Jedlińska

Wójt Gminy Jedlińsk – Wojciech Walczak wspólnie ze Stowarzyszeniem „Razem dla Radomki”, Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zapraszają na Wigilię Bożego Narodzenia, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 grudnia o godzinie 17.30 na Rynku w Jedlińsku.

Wystawa prac Hilarego Gilewskiego w Radomiu

Wystawa prac Hilarego Gilewskiego w Radomiu

Muzeum Sztuki Współczesnej zaprasza od 15 grudnia na wystawę: "Hilary Gilewski. W Karagandzie i Radomiu. Malarstwo". 20 lat po pierwszej prezentacji malarstwa Hilarego Gilewskiego w Muzeum Sztuki Współczesnej w Radomiu (na wystawie "Z Karagandy do Polski" w 1993 r.), Muzeum prezentuje jego indywidualną wystawę. Przypomina, że mieszka w Radomiu malarz - repatriant z Kazachstanu.

Strona 2 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278343

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska