dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2013

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

W tym roku obchody święta Trzech Króli potrwają w Radomiu dwa dni. Już 5 stycznia o godz. 19 w kościele Matki Bożej Królowej Świata przy ul. Grzybowskiej wystąpi z koncertem kolęd i pastorałek kapela góralska Hora ze Szczyrku. 6 stycznia o godz. 12 z Rynku ruszy Orszak Trzech Króli. Orszak Trzech Króli to największe uliczne jasełka nowożytnej Europy; co roku nawiązują do tradycyjnych scen odgrywanych od wieków w okresie bożonarodzeniowym, m.in. dworu złego króla Heroda, walki aniołów z diabłami, Świętej Rodziny w stajence, wędrówki Trzech Króli za Betlejemską Gwiazdą. W tym roku weźmie w nich udział 177 miast na całym świecie.

Sylwester w Jedlińsku

Sylwester w Jedlińsku

Wójt Gminy Jedlińsk Wojciech Walczak oraz Rada Gminy Jedlińsk zapraszają wszystkich mieszkańców na powitanie Nowego Roku 2014 na Rynku w Jedlińsku. Rozpoczęcie imprezy zaplanowana na godzinę 23.00.

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”

Już dziś, w Resursie Obywatelskiej o godzinie 18.00 odbędzie się koncert finałowy XI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”. Zakwalifikowało się do niego 16 solistów, sześć zespołów oraz cztery chóry i schole.

Sylwestrowa zabawa w Radomiu

Sylwestrowa zabawa w Radomiu

Dla mieszkańców Radomia wspólne świętowanie Sylwestra pod gwiazdami to już tradycja. Nie inaczej będzie i w tym roku, gdzie do wspólnej zabawy na ulicy Żeromskiego zaprasza Urząd Miasta Radomia. Miejski Sylwester odbędzie się na deptaku przed Urzędem Miejskim. Początek około godziny 22:00.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224132

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska