NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2012

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

Serdecznie i gorąco zapraszamy wspólnoty, szkoły, przedszkola, chóry jak i osoby indywidualne do udziału w Orszaku Trzech Króli, największych ulicznych jasełkach w Europie. Już 6 stycznia przejdziemy od Rynku, Rwańską w kierunku Kościoła O. Bernardynów, Żeromskiego do Placu przed Urzędem Miejskim, gdzie wszyscy pokłonią się Jezusowi, leżącemu w stajence.
Do udziału w Radomskim Orszaku Trzech Króli, 6 stycznia 2013r. zapraszają J.E. Ksiądz Biskup Ordynariusz Diecezji Radomskiej Henryk Tomasik i Prezydent Andrzej Kosztowniak. Orszak Trzech Króli organizowany jest przez Radę Rycerzy Kolumba oraz Urząd Miejski.

Rozstrzygnięcie konkursu dla uczestników projektu: E-learning – skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach

Rozstrzygnięcie konkursu dla uczestników projektu: E-learning – skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w ramach projektu: E-learning – skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach został rozstrzygnięty. Wybrane zostały 4 najaktywniejsze stowarzyszenia które otrzymały strony internetowe wyposażone w panel zarządzania treścią oraz 4 najaktywniejszych uczestników - dla których przygotowane zostały nowoczesne tablety multimedialne!

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze prace licencjackie i magisterskie!

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze prace licencjackie i magisterskie!

Z wielką przyjemnością informujemy, iż konkurs organizowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” na najlepsze prace licencjackie, doktoranckie i magisterskie poświęcone tematyce związanej z gminami tworzącymi Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” tj. Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew został rozstrzygnięty!

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie” – już 28 grudnia 2012 r. do Radomskiej Resursy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Szymon Wydra, Marek Stołowski-Rawski, Konrad Przerwa, Magdalena Boduła, Aleksandra Grabowska, Zespół Gaudeamus, Big Band Mundana..

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2922985

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska