dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Grudzień 2011

Weekend z radomskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

Weekend z radomskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

W dniach 16-18 grudnia Miejski Oddział PTTK przygotował kilka inicjatyw na mieszkańców Radomia. Organizatorzy zapraszają na warsztaty fotografii krajoznawczej "Nocny pejzaż miejski", wycieczkę szlakiem Stanisława Wernera oraz wycieczkę niedzielną: Strzyżyna – Dobieszyn.

Zapraszamy.

Koncert wigilijny w Wieniawie

Koncert wigilijny w Wieniawie

Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki", Gmina Wieniawa oraz Publiczne Przedszkole w Wieniawie zapraszają wszystkich mieszkańców gmin tworzących Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" na KONCERT I SPOTKANIE WIGILIJNE, które odbędzie się 20 grudnia 2011 r. (wtorek) o godzinie 13.30 w Publicznym Przedszkolu w Wieniawie.

Serdecznie zapraszamy.

Ogólnopolska Wystawa Sztuki - 42 Salon Zimowy

Ogólnopolska Wystawa Sztuki - 42 Salon Zimowy

Po 25 latach przerwy Stowarzyszenie Artystów Plastyków i Miłośników Sztuki "pARTja" wznowiło Ogólnopolską Wystawę Sztuki - 42 Salon Zimowy. Uroczyste Otwarcie Salonu Zimowego nastąpiło w ostatnią niedzielę w Galerii "Pentagon" na Wydziale Sztuki Politechniki Radomskiej. Prace można obejrzeć także w Akademickiej Galerii Sztuki "Rogatka" oraz Akademickiej Galerii Sztuki AIG Lincoln. Patronat Honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Radomia.

Zapraszamy

V Zimowy Przegląd Filmowy

V Zimowy Przegląd Filmowy "KOKSOWNIK"

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na piątą edycję Zimowego Przeglądu Filmowego "Koksownik". Hasłem przewodnim tegorocznego programu jest kobieta i jej sytuacja w dzisiejszym świecie. Projekcje filmów odbywać się będą w kinie Helios i Multikinie. Przegląd otworzy dokumentalna opowieść o Annie Walentynowicz, działaczce Wolnych Związków Zawodowych i współzałożycielce NSZZ "Solidarność".

Zapraszamy

Strona 4 z 7 [ « 1 2 3 4 5 6 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279722

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska