dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Serdecznie zapraszamy na XXIII Festiwal Folkloru im. Stanisława Myszki, który odbędzie się w dniu 16 lipca 2017 r. w Iłży.

Co roku najlepsze zespoły, kapele i soliści z całego kraju zjeżdżają do amfiteatru Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Festiwal rozpoczyna się mszą świętą, po której barwny korowód uczestników przechodzi przy dźwiękach kapel ludowych na teren przy zalewie, gdzie rozpoczął się przegląd zgłoszonych zespołów.

Podczas przeglądu uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach konkursowych: soliści, zespoły śpiewacze i kapele. Występy konkursowe oceniać będzie jury złożone ze specjalistów w zakresie folkloru i sztuki ludowej. Laureaci imprezy otrzymają nagrody i wyróżnienia ufundowane przez organizatorów festiwalu.

XXIII Festiwal Folkloru im. J. Myszki odbywał się będzie w niedzielę 16 lipca 2017r. w Amfiteatrze MGOSiR, ul. Orła Białego.  Początek prezentacji konkursowych od godz. 14.00. Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkie zespoły do udziału w uroczystej Mszy Św. w intencji patrona imprezy i wszystkich uczestników festiwalu odprawionej w Kościele Parafialnym w Iłży o godz. 12.15. Po mszy nastąpi przemarsz ulicami miasta do Amfiteatru. Serdecznie zapraszamy.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361222

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska