NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Festiwal im. Tadeusza i Mariana Lipców w Wygnanowie.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 15 sierpnia do Wygnanowa. Zorgnizowana zostanie pierwsza edycja festiwalu poświęconego wybitnym harmonistom z Wygnanowa -Tadeuszowi i Marianowi Lipców.

Serdecznie zapraszamy 15 sierpnia na godzinę 15.00 do Wygnanowa. Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Wygnanowa. Wydarzenie wspiera Urząd Gminy w Przytyku, Centrum Kultury i Biblioteka w Przytyku, oraz Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki”, które dofinansowało inicjatywę.

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach projektu współpracy pn. "Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4161469

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska