dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Festiwal Artystów Ulicznych w Radomiu!

Zapraszamy na II edycję Festiwalu Artystów ulicznych w Radomiu w dniach 29 - 30 czerwca!

Podczas tego weekendu centrum miasta opanują żonglerzy, akrobaci, szczudlarze, połykacze ognia, tancerze, muzycy i wielu innych uzdolnionych artystów z całej Polski. Nie zabraknie również animatorów i iluzjonistów, którzy zaskoczą każdego, kto przybędzie na tegoroczną imprezę.

Podczas tej edycji wystąpią również artyści z programów telewizyjnych takich jak "Mam talent" oraz "Got to dance." Po terenie imprezy będzie poruszał się też wybitny baloniarz, który zachwyca kreatywnym modelowaniem balonów, a na tę imprezę przyszykuje kilka wyjątkowych, spektakularnych balonowych dzieł.

Impreza odbywać się będzie w godzinach 17.00-21.00 w Radomiu na ul. Żeromskiego przy Fontannach. Uczestnicy imprezy będą mogli zobaczyć i zrobić sobie zdjęcia przy tak zwanych żywych pomnikach oraz obejrzeć świetne złudzenia lewitacji. To wyjątkowa impreza, która wraca do Radomia w tym roku ze zdwojoną mocą.

Wstęp wolny.

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278299

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska