dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu

W ostatni weekend sierpnia radomskim deptakiem zawładną kuglarze, cyrkowcy, szczudlarze. Będzie taniec ognia, tańce na rurze, żywe rzeźby. Jednym słowem po raz kolejny odbędzie się Na Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji. Do Radomia przyjadą artyści z całego świata.

Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu odbędzie się już po raz 10. Po rocznej przerwie, w weekend 28 i 29 sierpnia zjadą do nas najlepsi artyści uliczni z Polski i ze świata. W tym roku ich sceną będzie plac przy fontannach na placu Konstytucji 3 Maja, plac Corazziego przed urzędem oraz ulica Żeromskiego. Pokazy będą się odbywały w sobotę od godziny 17 do 21, a w niedzielę od 16 do 21.

Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji to wydarzenie, które wymyślił i współorganizuje Adrian Pruski, czyli Just Edi, komik, iluzjonista, który dał się poznać całej Polsce w show „Mam Talent”. Impreza wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych latem w Radomiu.

W tym roku na pewno będzie można podziwiać występy pięciu uznanych artystów ulicznych ze świata. Przyjedzie między innymi Pete Anderson -Legenda światowej sztuki ulicznej. Jak przekonują organizatorzy można śmiało powiedzieć, że znajduje się w czołówce najlepszych artystów na świecie. Jego pokaz przyciąga największe tłumy widzów i utrzymuje ich aż do samego końca show. Niepowtarzalna charyzma, wybitne poczucie humoru, interakcja z widzami oraz tricki na światowym poziomie tworzą niesamowity pokaz. Ian Deadly- Artysta z Wielkiej Brytanii swoje show prezentował w całej Europie, zawsze kończy show kręceniem podpalonym hula-hop i żonglerką płonącymi pochodniami. David Cassel - The Ukulele Bandito swój program kieruje głównie do rodzin z dziećmi, ze względu na przyjazny i zabawny scenariusz. Artysta angażuje publikę, wciągając ją do swojego wyimaginowanego świata pełnego radosnych dźwięków i improwizacji.

Simon Street Show przyjedzie ze swoim rekwizytem - łodzią, na której wykonuje akrobacje i balansuje żonglując pochodniami. Widowiskowo zapowiada się też pokaz Logy on Fire, artysta pochodzący z Irlandii prezentuje między innymi balans na konstrukcji rolla bowla, żonglerkę pochodniami oraz narzędziami nie codziennego użytku.

- To tylko część artystów, których będzie można podziwiać w ostatni weekend sierpnia na fontannach,placu Corazziego oraz ul. Żeromskiego. Dodatkowo możemy zdradzić, że nie zabraknie kuglarzy, cyrkowców, żywych rzeźb, pole-dancerek, teatru ognia,szczudlarzy i wielu innych atrakcji - zapewniają organizatorzy.

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224013

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska