dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Fantastyczny Wieczór w Resursie Obywatelskiej

"Resursa Obywatelska" zaprasza 1 lutego o 18:00 na Fantastyczny Wieczór!- czyli spotkanie fanów fantastyki i sztuki teatralnej. Teatr Poszukiwań zaprezentuje spektakl "Podróż ósma" na podstawie opowiadania z "Dzienników gwiazdowych" Stanisława Lema. Spektakl w adaptacji i reżyserii Włodzimierza Mancewicza. Podczas wieczoru można będzie te zobaczyć spektakl taneczny "Ufoludki w wykonaniu grup tanecznych "Ogarnij" oraz "Young, HIP - HOP" z udziałem BEATBOX.

Nie zabraknie też programu "Muzyka z kosmosem w tle w wykonaniu grupy wokalnej Resursa i młodzieżowych zespołów, pokazu rekonstrukcji strojów z filmu "Gwiezdne wojny, prezentacji "Fantastycznych gier planszowych", prelekcji i prezentacji multimedialnych na temat twórczości Stanisława Lema, fantastyki i futurologii.

Wstęp na wydarzenie jest bezpatny!


 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279684

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska