dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2016

Siatkarska Przysucha zaprasza na Lewiatan Beach Ball Przysucha – Eliminacje Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

Siatkarska Przysucha zaprasza na Lewiatan Beach Ball Przysucha – Eliminacje Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

Ostatni weekend czerwca w Przysusze będzie stał pod znakiem walki na piaszczystych boiskach do siatkówki plażowej, które umiejscowione zostaną nad zalewem Topornia. To tutaj rozegrany zostanie turniej Lewiatan Beach Ball Przysucha, turniej, który jest jedną z eliminacji do mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn.

Pogroszyn zaprasza na III Piknik Rodzinny – Powitanie Lata

Pogroszyn zaprasza na III Piknik Rodzinny – Powitanie Lata

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Pogroszyn zaprasza w najbliższą sobotę 18 czerwca na godzinę 16.30 na trzecią edycję Pikniku Rodzinnego „Powitanie Lata” , który odbędzie się na skwerze wiejskim w Pogroszynie.

LGD Razem dla Radomki i producenci produktów tradycyjnych z wizytą u Prezydenta RP na Gali Agroligi.

LGD Razem dla Radomki i producenci produktów tradycyjnych z wizytą u Prezydenta RP na Gali Agroligi.

We wtorek przedstawiciele LGD „Razem dla Radomki”- Prezes Cezary Nowek wspólnie z Wójtem gminy Zakrzew Sławomirem Białkowskim, oraz producentami produktów tradycyjnych ( Gospodarstwem Rolnym Elżbiety i Wojciecha Pysiak ze Zdziechowa – producentami wyrobów mięsnych, Gospodarstwem Sadowniczym Moniki i Tomasza Bankiewicz z Komorowa, Pasieką Murawscy – Łukasza Murawskiego z Woli Wacławowskiej, Piekarnią Wacyn Ewy Brzezińskiej i Andrzeja Karczewskiego oraz firmą Catering Camelot Elżbieta Bień z Cerekwi) uczestniczyli w Gali Agroligi 2015 zorganizowanym w ogrodach Pałacu Prezydenckiego przez Prezydenta RP – Andrzeja Dudę oraz Stowarzyszenie AgroBiznes Klub.

Sobótka w Jedlińsku - 19 czerwca 2016 r.

Sobótka w Jedlińsku - 19 czerwca 2016 r.

Sobótka w Jedlińsku to wydarzenie związane z obchodami nocy świętojańskiej. Celem przedsięwzięcia jest przywracanie oraz podtrzymywanie spuścizny kultury ludowej, charakterystycznej dla naszego regionu i kraju oraz przybliżanie ludziom ważnych jej elementów, a tym samym ochrona przed zapomnieniem i zaprzepaszczeniem dziedzictwa kulturowego, które przez wieki w naturalny sposób budowali i przekazywali nasi przodkowie. Ochrona, promowanie i zachowanie tradycji jest warunkiem trwałego rozwoju dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń.

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279657

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska