dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.



NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2016

Powitanie Lata w Domaniowie. 3 lipca 2016 r.

Powitanie Lata w Domaniowie. 3 lipca 2016 r.

3 lipca odbędzie się jubileuszowa – 10 edycja Festynu „Powitanie Lata w Domaniowie” połączona z zawodami Wake GP, w których rywalizować będą najlepsi zawodnicy w wakebordingu. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu, wspólnie ze Gminą Przytyk - mając na celu promowanie walorów turystycznych naszego regionu.

Muzyczna droga do Wolności. Koncerty z okazji 40 rocznicy radomskiego czerwca.

Muzyczna droga do Wolności. Koncerty z okazji 40 rocznicy radomskiego czerwca.

O godz. 19.00, na placu przed Urzędem Miejskim, rozpocznie się natomiast pierwsza część koncertu „Muzyczna droga do wolności”. Na początek wystąpi zespół Róże Europy, potem - około godziny 20.15 zostanie wręczona Radomska Nagroda Kulturalna, a później na scenie pojawią się Małgorzata Ostrowska i Tomek Lipiński. Z kolei w niedzielę o godz. 20.00 wystąpią: zespół Lombard oraz Ray Wilson, który zaśpiewa m.in. utwory legendarnej grupy Genesis.

Zapraszamy na Melanż historyczny do Wawrzyszowa. Niedziela – 26 czerwca 2016 r.

Zapraszamy na Melanż historyczny do Wawrzyszowa. Niedziela – 26 czerwca 2016 r.

Impreza odbędzie się na placu przed budynkiem po byłej szkole w Wawrzyszowie. W programie zaplanowano prezentacje grupy rekonstrukcyjnej, wspomnienia kombatantów, występ kapeli Jana Wochniaka z Kłudna, występy muzyków regionalnych, zabawy i animacje dla dzieci i dorosłych, poczęstunek, oraz konkursy z nagrodami. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pt. „Melanż historyczny” finansowanego ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” - Mazowsze Lokalnie polegającego na promocji historii, kultury, kultywowania pamięci o wydarzeniach z okresu II wojny światowej związanej z Wawrzyszowem.

Folkowe i taneczne Jarmarki Skrzyneckie już w niedzielę. 950 lecie powstania Skrzynna.

Folkowe i taneczne Jarmarki Skrzyneckie już w niedzielę. 950 lecie powstania Skrzynna.

Serdecznie zapraszamy Państwa w niedzielę – 26 czerwca 2016 r. do Skrzynna, gdzie odbędzie się trzecia edycja Jarmarków Skrzyneckich, połączona z obchodami 950 lecia powstania Skrzynna i 1050 lecia chrztu Polski. Wystąpią liczne kapele i zespoły ludowe, oraz wykonawcy muzyki dance.

Strona 2 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279957

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska