dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2016

Bieniędzice zapraszają na muzyczne TYNDY – RYNDY

Bieniędzice zapraszają na muzyczne TYNDY – RYNDY

10 lipca w Bieniędzicach odbędzie się jedna z najciekawszych imprez muzycznych, związanych z promocją wiejskiej muzyki ludowej. Na jarmarku ludowym – który w tegorocznej edycji tego wydarzenia przyjął nazwę „Tyndy Ryndy” zaprezentują się liczne zespoły i kapele ludowe. Nie zabraknie oczywiście gospodarzy wydarzenia czyli Zespołu Śpiewaczego Bieniędzice która do tańca i zabawy zaprosi wspólnie z Kapelą Czesława Golińskiego.

Oferta praktyk w Biurze LGD Razem dla Radomki

Oferta praktyk w Biurze LGD Razem dla Radomki

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie z zakresu tematyki związanej z funduszami unijnymi, poznać specyfikę pracy w III sektorze oraz pozyskać cenne doświadczenie przydatne do rozwoju kariery zawodowej, to jest to oferta skierowana dla Ciebie. Praktyki mają charakter nieodpłatny. Zastrzegamy jednak, że w przypadku efektywnej realizacji powierzonych zdań istnieje możliwość zatrudnienia w Biurze LGD (umowa o pracę).

Najlepsi siatkarze zawitali do Przysuchy. Relacja z Lewiatan Beach Ball

Najlepsi siatkarze zawitali do Przysuchy. Relacja z Lewiatan Beach Ball

W zorganizowanych w ubiegły weekend – od piątku 24 czerwca do niedzieli 26 czerwca eliminacjach mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Lewiatan Beach Ball Przysucha wystąpili najlepsi polscy siatkarze, pokazując, że w Przysusze doczekaliśmy się jednej z najlepszych imprez siatkarskich w kraju. Przysuski turniej stanowi jedną z eliminacji mistrzostw Polski. Impreza to dziś jest zaliczana do tych najlepszych, co pokreślił sam Polski Związek Piłki Siatkowej – przyznając mu trzy gwiazdki w rankingu wydarzeń. Turniej ten zorganizowany został już po raz trzeci, wpisując się na stałe do kalendarza imprez plażowych w kraju

W weekend zapraszamy do Jedlińska na Zlot Motocyklowy The Irons Party!

W weekend zapraszamy do Jedlińska na Zlot Motocyklowy The Irons Party!

Proponujemy Państwu kolejną propozycję spędzenia najbliższego weekendu na terenie naszych gmin. Tym razem zapraszamy nie tylko miłośników jazdy na jednośladach do Jedlińska na V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Irons Party. W ramach imprezy przewidziano wiele atrakcji, park maszyn, konkursy dla odważnych, pokazy jazdy ekstremalnych oraz koncerty zespołów takich jak Big Cyc, Alicetea, Also-Ran, Smoki, Zgład.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4223962

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska