dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2015

Rowerowy Zlot Gwieździsty

Rowerowy Zlot Gwieździsty

Związek Gmin Radomka serdecznie zaprasza miłośników kolarstwa na XII Rowerowy Zlot Gwieździsty który odbędzie się 19.06.2015 r. Rowerzyści wyruszają z terenu 6 gmin tj. Jedlińska, Przysuchy, Przytyka, Wieniawy, Wolanowa, Zakrzewa aby spotkać się na pikniku nad zalewem w Domaniowie.

Rajd Bike Orient w Lasach Przysuskich

Rajd Bike Orient w Lasach Przysuskich

27 czerwca na terenie Gminy Przysucha odbędzie się Rajd Bike Orient. Będzie to jedna z cyklu imprez na orientację organizowanych w centralnej Polsce przez Stowarzyszenie Klub Turystyki Rowerowej Bike Orient. Udział w rajdzie polega na odnajdywaniu w terenie punktów kontrolnych przy pomocy mapy. W rywalizacji o wyniku decyduje liczba zaliczonych punktów oraz czas pokonania trasy.

Zapraszamy na Wieczór Sobótkowy „Wianki” do Wieniawy

Zapraszamy na Wieczór Sobótkowy „Wianki” do Wieniawy

Gminne Centrum Kultury w Wieniawie już od ponad 30 lat organizuje Wieczory Sobótkowe - Wianki, imprezę która jest promocją dziedzictwa kulturowego, jak również wartości zakorzenionych w tradycjach naszych ojców i przodków. W niedzielę 21 czerwca 2015 r. nad stawami i rzeką Radomką przy Gminnym Centrum Kultury w Wieniawie niebo rozświetli ogień sobótkowy, a woda zakwitnie od wianków. Tradycyjnie wieczór sobótkowy rozpocznie się o godzinie 18.00

2015.06.20 - NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W KOZIENICACH.

2015.06.20 - NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W KOZIENICACH.

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przy współpracy z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu serdecznie zapraszają na imprezę plenerową NOC ŚWIĘTOJAŃSKA, która odbędzie się w dniu 20 czerwca 2015r. od godz. 20.00 na nabrzeżu nad Jeziorem Kozienickim (teren Ośrodka Rekreacji i Turystyki, ul. Bohaterów Studzianek 30, Kozienice).

Strona 4 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278357

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska