dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2015

Powitanie Lata w Domaniowie

Powitanie Lata w Domaniowie

Zapraszamy w pierwszy weekend lipca nad zalew w Domaniowie, gdzie tradycyjnie powitamy lato. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu, wspólnie ze Związkiem Gmin Radomka. To już dziewiąta edycja festynu rodzinnego, którego głównym celem jest promowanie regionu i walorów turystycznych regionu.

Mistrzostwa Polski w Wakebordingu w Domaniowie.

Mistrzostwa Polski w Wakebordingu w Domaniowie.

Domaniów, Januszkowice, Margonin i Giżycko – tam odbędą się najważniejsze krajowe zawody wakeboardowe w 2015 roku. Wakeboarding to coraz bardziej popularny sport w naszym kraju. W Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego zarejestrowanych jest już prawie 200 zawodników (z licencjami), a nasi najlepsi riderzy z powodzeniem zaczynają rywalizować z europejską czołówką.

Family Drift w Jedlińsku

Family Drift w Jedlińsku

Emocje i pokazy motorowe będą tematem przewodnim, ale tak naprawdę przeróżnych atrakcji dla wszystkich bez względu na zainteresowania, płeć i wiek nie zabraknie podczas całodniowej imprezy FAMILY DRIFT, która już w sobotę 27 czerwca zagości w Jedlińsku. Początek imprezy która odbędzie się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaplanowano na godzinę 11.00.

Folkowe i taneczne Jarmarki Skrzyneckie już w niedzielę!

Folkowe i taneczne Jarmarki Skrzyneckie już w niedzielę!

Serdecznie zapraszamy Państwa w niedzielę do Skrzynna, gdzie odbędzie się druga edycja Jarmarków Skrzyneckich. Wystąpią liczne kapele i zespoły ludowe, oraz wykonawcy muzyki dance. Wydarzenie organizowane przez Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna we współpracy z Wójtem Gminy Wieniawa – Krzysztofem Sobczakiem ma na celu aktywizację społeczności lokalnej, oraz promocję bogatego dziedzictwa kultury ludowej Gminy Wieniawa.

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224120

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska