dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2014

Rowerowy Zlot Gwiaździsty w Domaniowie. Zapraszamy!

Rowerowy Zlot Gwiaździsty w Domaniowie. Zapraszamy!

Związek Gmin Radomka serdecznie zaprasza miłośników podróżowania jednośladami na XI Rowerowy Zlot Gwieździsty który odbędzie się 13.06.2014 r. Rowerzyści wyruszają z terenu 6 gmin tj. Jedlińska, Przysuchy, Przytyka, Wieniawy, Wolanowa, Zakrzewa oraz z Radomia aby spotkać się na pikniku nad zalewem w Domaniowie.

II Festiwal Filmowy

II Festiwal Filmowy "Czerwiec '76' już 13 - 15 czerwca w Radomiu!

Istotą Festiwalu jest konkurs filmów dokumentalnych i dokumentów fabularyzowanych jako swoista forma dialogu społecznego i kulturowego wokół takich wartości jak tolerancja, solidarność, poszanowanie praw i wolności człowieka. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, cieszące się zainteresowaniem wielu środowisk twórczych, kulturalnych i politycznych przyciągnie nie tylko pojedynczych pasjonatów kina, ale i tych, dla których festiwal będzie również alternatywną i integrującą formą uczczenia rocznicy "Radomskiego Czerwca '76".

Zapraszamy do Przysuchy na 15 Dni Przysuchy i 55 Dni Kolbergowskie już w ten weekend!

Zapraszamy do Przysuchy na 15 Dni Przysuchy i 55 Dni Kolbergowskie już w ten weekend!

Przysucha – rodzinne miasta Oskara Kolberga – co roku w pierwszy weekend czerwca przyciąga liczne grono widzów, którzy przyjeżdżają tutaj na organizowane wydarzenia kulturalne. Sobota – to „Dni Przysuchy” impreza na której prezentują się ogólnopolskie gwiazdy estrady. Niedziela – to dzień „Dni Kolbergowskich” podczas którego możemy podziwiać autentycznych muzyków wiejskich, którzy uczestniczą w Mazowieckiem Przeglądzie Folkloru. Na wydarzenia zapraszają Urząd Miasta i Gminy Przysucha, Dom Kultury w Przysusze, Towarzystwo Kulturowe im. Oskara Kolberga oraz nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które od 5 lat jest współorganizatorem imprez.

Piknik artystyczny w Muzeum Gombrowicza

Piknik artystyczny w Muzeum Gombrowicza

„Apetyt na Gombrowicza” nie słabnie: w dniach 13 i 14 czerwca we Wsoli kolejna odsłona pikniku artystycznego, organizowanego przez Muzeum Witolda Gombrowicza we współpracy z Gminą Jedlińsk. Program imprezy bogaty jak co roku i jak co roku adresowany do szerokiej publiczności: spektakl muzyczny Natalii Sikory, koncerty Natalii Przybysz oraz Piotra Bukartyka, a także monodram Gombrowiczowski przygotowany przez teatr Scena TAM2.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278263

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska