dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2014

"Jacek Malczewski" - malarstwo z kolekcji prywatnej do obejrzenia już od 29 czerwca w Radomiu!

Muzeum im. Jacka Malczewskiego serdecznie zaprasza od 29 czerwca na wystawę pt.:"Jacek Malczewski" - malarstwo z kolekcji prywatnej. Na wystawie będzie można obejrzeć 15 obrazów. Ekspozycja przygotowana została w 160. rocznicę urodzin artysty.

Wieniawa zaprasza na Festyn: Spotkajmy się na imieninach u Jana Kochanowskiego.

Wieniawa zaprasza na Festyn: Spotkajmy się na imieninach u Jana Kochanowskiego.

Już jutro odbędzie się Festyn Rodzinny „Spotkajmy się na imieninach u Jana Kochanowskiego” – stanowiący podsumowanie projektu, który został współfinansowany ze środków Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” dla działania „Małe Projekty” Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W programie imprezy przewidziano gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, występ zespołu ludowego „Zakrzewiaki”, zespołu muzycznego MIX Band, spektakl teatralny dla dzieci, oraz występ kabaretu CHYBA. Dla wszystkich uczestników zagwarantowano dodatkowe bezpłatne atrakcje: dmuchaną zjeżdżalnie, rodzinne rozgrywki sportowe, malowanie twarzy, poczęstunek, Quiz o Janie Kochanowskim, Konkurs wiedzy o samorządzie lokalnym.

Questy w Krainie Rowerowej Greenways na Lubelszczyźnie

Questy w Krainie Rowerowej Greenways na Lubelszczyźnie

Questy, inaczej „wyprawy odkrywców" polegają na zwiedzaniu miejsc i poznawaniu ich atrakcji poprzez zabawę i edukację - rozwiązywanie zadań oraz zagadek na szlaku. Aplikacja mobilna „Questy. Kraina Rowerowa Greenways na Lubelszczyźnie" to świetna propozycja połączenia aktywnego wypoczynku z edukacją i turystyką odkrywczą i poznawczą na Lubelszczyźnie. W aplikacji znajdują się propozycje wypraw pieszych i rowerowych, będących swoistą wyprawą po przygodę. Użytkownicy w aplikacji questowej dostaną różne zadania do wykonania - polecenia odnalezienia lokalizacji dzięki wskazówkom, a także polecenia rozwiązania zagadek związanych z obiektami turystycznymi w danym regionie.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych!

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, zaprasza mieszkańców gmin Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wolanów, Wieniawa i Zakrzew oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej”. Szkolenia prowadzone są w ramach następujących zagadnień: Fotowoltaika i energia odnawialna, Oskar Kolberg- życie i twórczość, Język angielski-poziom podstawowy, Język niemiecki-poziom podstawowy, Obsługa komputera-poziom średniozaawansowany.

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262074

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska