dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2014

III Ogólnopolski Zlot Motocyklowy The Irons Party w Jedlińsku. 4-6.07.2014 r.

III Ogólnopolski Zlot Motocyklowy The Irons Party w Jedlińsku. 4-6.07.2014 r.

W pierwszy weekend lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku odbędzie się trzeci Ogólnopolski Zlot Motocyklowy The Irons Party. W ramach wydarzenia zaplanowano dla uczestników wiele atrakcji, park maszyn, konkursy dla odważnych, pokazy jazdy ekstremalnych. Tym razem jak gwiazdy imprezy zagrają zespoły Cree z Sebastainem Riedlem oraz KSU. Zapraszamy wszystkich serdecznie!!!

Powitanie Lata w Domaniowie

Powitanie Lata w Domaniowie

Zapraszamy w pierwszy weekend lipca nad zalew w Domaniowie, gdzie tradycyjnie powitamy lato. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu, wspólnie ze Związkiem Gmin Radomka. To już ósma edycja festynu rodzinnego, którego głównym celem jest promowanie regionu i walorów turystycznych regionu.

Kozienice zapraszają na kolejną edycją Dnia Ogórka

Kozienice zapraszają na kolejną edycją Dnia Ogórka

6 lipca odbędzie się XI edycja Kozienickiego Dnia Ogórka – Powiśle 2014, podczas której czekać będzie na nas bogaty program artystyczny. Wystąpią m.in. zespoły Spike, Convers, i Relaks z Kozienic. Do tego degustacja potraw, stoiska regionalne, mała gastronomia, grill i wesołe miasteczko! Organizatorzy, wśród których są gmina i powiat Kozienice zapraszają nie tylko mieszkańców Kozienic i okolic!

Dąb Wolności dla płk. Kuklińskiego w Stromcu Obchody 84. urodzin bohatera zakończone

Dąb Wolności dla płk. Kuklińskiego w Stromcu Obchody 84. urodzin bohatera zakończone

Pokonują tysiące kilometrów, aby znaleźć się w miejscach, które zmieniły bieg historii. W miniony weekend Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński odwiedził ziemię radomską. W Stromcu i okolicach poznawali rodzinne strony płk. Ryszarda Kuklińskiego. Rajd był częścią projektu artystycznego „Urodziny płk. Ryszarda Kuklińskiego”, zorganizowanej przez Roberta Grudnia, muzyka, kompozytora, honorowego obywatela gminy Stromiec.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224017

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska