dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2013

Zapraszamy do lektury nowego numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Zapraszamy do lektury nowego numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Przedstawiamy kolejny numer Biuletynu Informacyjnego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” na łamach którego co miesiąc, dzielimy się z Państwem informacjami o działaniach i projektach naszego Stowarzyszenia. W bieżącym numerze przedstawiamy relację z inicjatyw współorganizowanych przez LGD: Dni Kolbergowskich – jednego z najważniejszych na mapie naszego województwa wydarzeń, poświęconych folklorowi i muzyce ludowej, oraz z Jarmarku Ludowego, którego tegoroczna edycja odbyła się w Bieniędzicach.

"Małpi Król" - tajwańska opera narodowa GuoGuang

Już dziś, 10 czerwca o godz. 19.00 na dużej scenie Teatru Powszechnego w Radomiu wystąpi tajwańska opera narodowa GuoGuang Opera Company z Tajwanu z widowiskiem pt. Małpi Król.

Najpiękniejsze parki Mazowsza

Najpiękniejsze parki Mazowsza

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w II edycji konkursu „Najpiękniejsze parki Mazowsza”. Mogą w nim wziąć udział jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego, na których terenie w ciągu ostatnich 4 lat powstały czy też zostały zrewitalizowane parki lub skwery.

Apetyt na Gombrowicza

Apetyt na Gombrowicza

Tak różnorodnego programu „Apetytu na Gombrowicza” jeszcze nie było. Jak zwykle Muzeum Gombrowicza słowo łączy z muzyką: Maja Kleszcz, Wojciech Waglewski i Mateusz Pospieszalski, Krzysztof Daukszewicz. Będzie międzynarodowo: o Gombrowiczu mówić będą prof. Rolf Fieguth, Rüdiger Fuchs oraz Marcin Piekoszewski. Będzie też lokalnie: wystąpią orkiestra dęta Grandioso oraz Teatr Resursa. Będą też atrakcje dla dzieci: bajki, transatlantyk budowany z klocków, malowanie słów. To w plenerze, a w pałacu projekcja wyprodukowanego w Argentynie filmu „Zabijcie Witolda”, dla tych, którzy nie mogli być na niedawnej premierze. I jak zwykle coś dla ciała, by zaspokoić te mniej wysublimowane apetyty. Wszystko to w dwa dni: 14 i 15 czerwca.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279708

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska